FotoFinder Digitální Dermatoskop ATBM MASTER

 

VYŠETŘENÍ ZNAMÉNEK

Více informací a objednání
na tel. 606 285 110

 

FotoFinder představuje revoluční systém pro dermatoskopické mapování celého těla. S vyhodnocením a posouzením rizikovosti jednotlivých lézí.

Celotělové snímkování v polarizovaném světle s funkcí Mosaic a načtením všech lézí na celém tělo do šachovnice nám umožňuje zpřesnit a zrychlit průběh vyšetření. Robot nic nepřehlédne a seřadí znaménka podle velikosti a rizikovosti změny v čase.

Software založený na umělé inteligenci – AI (Artificial Intelligence) Moleanalyzer Pro poskytuje druhý názor. Podporuje lékaře při analýze a hodnocení rizik kožních lézí. Systém je založen na jednom z nejvýkonnějších algoritmů, které byly doposud hodnoceny v testech.

 

 

Přehled

  • Rychlé a přesné celotělové vyšetření znamének s funkcí Mosaic
  • Automatické seřazení všech znamének do šachovnice podle velikosti a změny v čase.
  • Umělá inteligence při skórování znamének. AI pouze s FotoFinderem.
  • Přesnost a obrazová dokonalost již z přehledového snímku získávám dermatoskopický obraz.
  • Polarizované přehledové i mikroskopické snímky bez odlesků.

Moduly

  • Dermatoskopie
  • Trichoskopie
  • TrichoLab – bez stříhání vlasů
  • Estetika
  • Psoriasa – PASI scan skórování

 

Cílem není včasné odhalení rakoviny kůže. Ale co nejčasnější odhalení!

Nový postup ATBM pro automatizované celkové tělové mapování vám pomůže s co nejčasnějším pozorováním melanomu pomocí "celkové tělové dermatoskopie", která je dalším vývojem "dvoustupňové metody digitálního sledování" - plně automatizované, časově úsporné a ve vynikající kvalitě. Revoluce v co nejčasnějším odhalení rakoviny kůže! Celkově povede kombinace zobrazování "celé kůže" s FotoFinder AI ke zvýšení přesnosti diagnostiky v dermatologii.

fotofinder funkce

Dermoskopie celého těla

Inteligentní multifunkční platforma s elegantním designem je novým měřítkem z hlediska elegance a uživatelské ergonomie - a všestranně použitelná, s moduly pro konzultaci vlasů, estetiku a dokumentaci lupénky pomocí jedinečného PASIscan.

 

fotofinder

Automatizované mapování celého těla a dermoskopie jsou nyní dermoskopie celého těla!

Nový pracovní postup celotělové dermatoskopie FotoFinder ATBM master, podporovaný umělou inteligencí FotoFinder, vám pomůže najít podezřelá, nová a změněná mateřská znaménka mnohem rychleji a přesněji než dříve, a to při výrazném zkrácení doby vyšetření!

Tato převratná technologie vám umožňuje hodnotit mateřská znaménka bez dermatoskopu: Díky extrémně vysokému rozlišení, polarizovaným a RAW zpracovaným fotografiím a výkonnému zpracování obrazu jsou dermatoskopické struktury viditelné již na klinickém snímku. Integrovaný videodermatoskop medicam 1000s používejte pouze pro léze, které vyžadují další vyšetření, a vydejte se na vizuální cestu do struktur kůže, zvětšených až 400krát, od celého těla až po tělo buňky!

 

fotofinder

Hygienická kontrola od hlavy až k patě

Díky hygienické vzdálenosti od pacienta větší než 1,6 m lze vyšetření provádět bezpečně. Díky působivé kvalitě makrosnímků se videodermoskopie zaměřuje na několik atypických lézí, které vyžadují další objasnění. Díky tomu se těsný kontakt při dermoskopii sníží na minimum!

 

Zaměření na včasnou detekci "de novo" melanomů

Nedávné studie ukazují, že 71 % všech melanomů nevzniká ze stávajících névů, ale vzniká de novo na zdravé kůži. Abychom je lokalizovali co nejdříve, je třeba zajistit komplexní preventivní péči nejen o jednotlivá znaménka, ale o celou kůži, a to prostřednictvím inteligentní kombinace automatizovaného celotělového mapování a videodermatoskopie. Tato "dvoustupňová metoda digitálního sledování" je nejpokročilejší metodou pozorování a hodnocení kůže a je praktikována špičkovými odborníky po celém světě pomocí přístroje FotoFinder.

 

fotofinder

FotoFinder AI - Umělá inteligence v ATBM masteru

Společnost FotoFinder vynalezla postup ATBM a díky ATBM master jej revolučně změnila. Umělá inteligence (AI) prochází technologií jako tepny tělem: důmyslný cyklus, díky němuž jsou systémy ATBM master stále bezpečnější a výkonnější! FotoFinder AI se používá v celkové tělové dermatoskopii a také - s přístrojem Moleanalyzer pro - v dermoskopii.

 

fotofinder

Nový Bodyscan master

Odhalte "ošklivé káčátko" na první pohled! Bodyscan master filtruje znaménka pacienta ze VŠECH celkových snímků těla a inteligentně je uspořádá na JEDNÉ obrazovce, seřazené podle nových, změněných a nezměněných znamének. Toto "mozaikové zobrazení" pomáhá identifikovat podezřelé léze na první pohled.

 

fotofinder

Umělá inteligence pro hodnocení lézí

Volitelné skóre AI Score je dokonalým pomocníkem při hodnocení melanocytárních a nemelanocytárních lézí. Ať už se jedná o melanom in situ nebo bazocelulární karcinom, jeho specifičnost a citlivost je působivá! Pro plné využití umělé inteligence je nutný přístup k internetu a účet "PRO" v centru FotoFinder.

 

Vyšetření znamének

 

 

 

 

 

FotoFinder Digitální Dermatoskop ATBM MASTER

Spektrum zákroků

Chci se objednat

OFA

VYŠETŘENÍ ZNAMÉNEK

objednejte na tel. 606 285 110