Laserové odstranění metličkových varixů

Jde o odstranění drobných žilek, metliček nejčastěji na dolních končetinách, ale také v oblasti obličeje a v jiných lokalitách. Laserový paprsek, který prochází pokožku termicky destruuje drobnou žilku. Pokožka je přitom chráněna unikátním systémem chlazení, firmy Candela, USA. Při nevelkém rozsahu postižení, jemných žilkách, často v obličeji většinou stačí jedno laserové ošetření. Při větším rozsahu postižení, žilkách různého kalibru a žilkách na dolních končetinách je nutné zákrok 1 až 2 opakovat. Interval mezi jednotlivými ošetřeními je přibližně 4 až 6 týdnů. Zákrok se nedoporučuje provádět na opálenou pokožku a po ošetření není vhodné vystavovat ošetřenou plochu intenzivnímu slunění. Nekryté části pokožky se doporučují ošetřit hydratačním krémem SPF 30+ sunblock.

Po zákroku není nutná žádná pracovní neschopnost. Po ošetření žilek na dolních končetinách je vhodné nosit elastické punčochy II kompresivní třídy.
Bolestivost při vyšetření je mírná, při větším rozsahu lze podat léky na bolest a zklidnění (analgosedaci).

Na tento typ zákroku používáme laser CANDELA GentleYAG - Dynamic Cooling Device. Tento typ laseru je možné používat na všechny fototypy pleti, tedy i na tmavou a opálenou.

Laser kosmetický - metličky na dolní končetině

Spektrum zákroků

Chci se objednat

OFA

Je čas na dárkové poukazy!

Info na tel.
606 285 110