Poradna před laserovými estetickými a dermatochirurgickými výkony

Aplikace výplní

S přibývajícím věkem a vlivem dalších faktorů jako je např. kouření  nebo nadměrné slunění dochází k prvním náznakům vrásek. V pokožce dochází ke ztrátě kolagenu,a celkové elasticity pokožky a ke ztrácení objemu tváře. Kyselina hyaluronová  je přirozenou součástí naší kožní tkáně, s věkem její podíl klesá.

Aplikace výplňových materiálů s kyselinou hyaluronovou  napravuje přirozenou ztrátu kyseliny hyaluronové v důsledku stárnutí  jemným a pravidelným doplňováním a dlouhodobou hydratací pokožky. Tímto způsobem výrazně zlepšuje napětí a elasticitu pokožky, modeluje obličej a vyrovnáva tón pleti. 

Výplně vrásek kyselinou hyaluronovou patří mezi neinvazivní metody. Zátěž pro pacienta je minimální, účinek se dostaví okamžitě. Efekt v kůži přetrváva 6-12 měsíců dle typu preparátu. Aplikace je prakticky bezbolestná,  zpravidla je používáno anestetikum.

Princess je naprosto bezpečný gelový implantát na bázi kyseliny hyaluronové. Jedná se o látku neživočišného původu, proto není nutné podstoupit alergické testy před ošetřením.

Doporučení před a po aplikaci:
Před aplikací se nedoporučuje užívat aspirín, léky proti bolesti a proti srážlivosti krve. Po dobu 12 hodin po zákroku se nedoporučuje používat líčidla. Po aplikaci Princess se po dobu sedmi  dnů vyhýbejte extrémním teplotám / vysoký chlad, sluneční záření, sauna/. Po aplikaci není potřebná žádná léčba.

Spektrum zákroků

Chci se objednat

OFA

Je čas na dárkové poukazy!

Info na tel.
606 285 110