Reakce klientů

Vážení pacienti, v případě že byste chtěli sdělit Vaše pocity spojené s péčí v naší ambulanci, můžete tak učinit - a to tak, že napíšete na náš email henzl@artven.cz, na nezávislý web. http://www.znamylekar.cz/martin-henzl/chirurg/havlickuv-brod nebo použijte formulář na této stránce.

Horová,Jihlava
sobota, 20. dubna 2024, 18:03

Před týdnem jsem podstoupila operaci křečových žil jedné nohy. Počáteční strach byl zcela zbytečný. Zákrok proběhl s minimální bolestí, hojení probíhá bez problémů. Tímto patří velké poděkování panu doktorovi Jandovi a vynikajícímu, stále usměvavému týmu paní ing. Henzlové a sestřičce paní Vojtíškové. Všichni jste byli úžasní. Moc děkuji.

MUDr Jan Jurásek,Zábřeh
neděle, 24. března 2024, 09:27

Dokonalost je, když není co přidat,ani co ubrat.tohle myslím přesně charakterizuje toto zařízení,.21.3.2024 jsem se podrobil ambulantní operaci tříselné pravostranné kýly v lokální anestezii, lidský , ale naprosto profesionální přístup, excelentní p doktor Henzl,,empatické sestřičky.Děkuji ani snad přesně nevystihuje moji míru vděku.

Jana Sobotková, H.Borová
čtvrtek, 7. září 2023, 08:06

Ohromná spokojenost s opravdu milým a vstřícným jednáním, které by mělo jít příkladem i jiným lékařům a sestrám. Perfektně odvedená práce, zcela vyčerpávající informace a opravdový zájem o pacienta - veliké přednosti tohoto lékařského zařízení. Pane doktore, přeji mnoho tak spokojených pacientů, jako jsem já a do budoucna jen to dobré, ať se daří. S úctou Jana Sobotková

J.Král - Přelouč
neděle, 6. března 2022, 16:28

Děkuji za dokonale provedenou operaci tříselné kýly panu MUDr Henzlovi a jeho spolupracovnicím. Bezbolestně provedený zákrok a lidský přístup. Moc děkuji.

Dana Pípová
pátek, 15. října 2021, 20:31

V dubnu jsem podstoupila operaci pravé nohy a nyní v říjnu jsem podstoupila operaci a levé nohy pan doktor Janda byl úžasný paní Henzlová vždycky milá příjemná a ochotná a ostatní personál také takže já však mohu pouze doporučit byla jsem opravdu velmi spokojená.

Lubomír Tesař
pondělí, 11. října 2021, 16:18

Operace tříselné kýly metodou, která umožní po operaci odjet domů, bez celkové anastezie, bez nutnosti voperovat cizorodý materiál. Podle mého názoru perfektní lékař a velmi přívětivý kolektiv sester.

Lubomír Tesař, Moravská Třebová
úterý, 5. října 2021, 09:41

Pro všechny, kteří musí podstoupit operaci kýly a chtějí se vyhnout celkové anestezii a pobytu v nemocnici,doporučuji.Velmi přívětivý kolektiv ,precizní lékař.

Houzarová. Šašovice
čtvrtek, 30. září 2021, 11:20

Děkuji panu MUDr. Henzlovi a jeho kolektiv, za bezbolestnou a vynikající operaci křečových žil. Rekonvalescence proběhla také bez problémů. Prodělala jsem operaci na obou nohách a vždy to dopadlo velmi dobře. Mohu jen doporučit. Mnohokrát děkuji.

Dada
sobota, 4. září 2021, 11:27

Před 3 měsíci jsem podstoupila operaci nevzhledných a rozsáhlých křečových žil u MUDr. Martina Henzla a můj manžel operaci tříselné kýly- obojí v lokální anestezii. O existenci pana doktora vím už cca 17 let, a protože jsem na něj slyšela samá pozitiva, svěřili jsme se s manželem do jeho péče a nelitujeme. Obě operace problěhly bezbolestně a bez problémů. Po operaci kýly měl manžel bolesti asi 4 dny, ty by ale byly po každém chirurgickém zákroku. Možné komplikace, které mohly nastat, nenastaly, a to díky přístupu, profesionalitě a preciznosti odborníka cevního chirurga na svém místě. Modřiny a jizvy postupně mizí. Vážený pane doktore, velice děkujeme Vám, Vaší paní a celému sehranému týmu a přejeme Vám všem pevné zdraví, nekomplikované a spokojené pacienty. Také velké poděkování MUDr. Škurlové. S pozdravem spokojení klienti, Dagmar a Zdeněk Dufkovi z Jihlavy

Hana Kratochvílová, Třešť
pátek, 11. června 2021, 12:44

V ambulanci jsem absolvovala operaci křečových žil na noze. Zákrok proběhl s minimální bolestí, hojení bylo bezproblémové a návrat do práce za několik dní. Za takovýto hladký průběh vděčím a mnohokrát děkuji p. dr. Henzlovi a celému skvělému kolektivu ambulance. Vládne zde profesionalita, lidskost, vstřícnost, úsměv a pohoda. Jsem ráda, že jsem se svěřila do péče tohoto pracoviště.

Jaroslava Hurtová Ledeč nad Sázavou
pátek, 19. března 2021, 17:14

Znovu chci velmi poděkovat touto cestou panu MUDr. Henzlovi. V pátek 5.3. jsem podstoupila operaci křečových žil na levé noze a opět vše proběhlo skvěle. Pravá noha je krásně zahojena a úžasné je, že obě nohy mám odoperovány během dvou měsíců. Prostě jedním slovem paráda! :) Také velké dík sestřičce Lence Laštovičkové a vždy usměvavé Ing. Martině Henzlové :)

Jitka Vrbová
pátek, 12. února 2021, 14:50

Chtěla bych touto cestou poděkovat celému týmu pana doktora Henzla, jeho sympatické ženě Ing. Henzlové a sestřičce v té nejhezčí operační čepici s žabičkami😁, které na mě po celou dobu zakroku dohlíželi 👍 Operaci žil na pravé noze mám za sebou a mohu jen doporučit. Super přístup a hlavně bezbolestná operace. Určitě vyzkoušejte, nebudete litovat 👍

Eva K., Pelhřimov
neděle, 31. ledna 2021, 11:23

Po operaci křečových žil jsem byla velmi spokojená a odcházela jsem s úsměvem. Počáteční obavy byly naprosto zbytečné. V ART&VEN jsem absolvovala drobné zákroky i v minulosti a vždy naprostá spokojenost. Děkuji panu MUDr. Martinovi Jandovi a Ing. Martině Henzlové a celému týmu za velmi pečlivý přístup.

Jaroslava Hurtová Ledeč nad Sázavou
neděle, 10. ledna 2021, 20:49

Také se připojím s velkým díkem panu MUDr. Martinu Henzlovi a jeho skvělému týmu. V pátek 8.1. jsem podstoupila operaci pravé nohy s křečovými žílami a vše dopadlo na výbornou. Čeká mě stejný zákrok i na druhé noze a vím, že se nemám čeho obávat. Ještě jednou velké DĚKUJI :)

Marcela Kubíčková
pátek, 1. ledna 2021, 20:40

Děkuji panu doktorovi Henzlovi a celému jeho týmu za příjemné jednání a profesionální přístup. 18. prosince 2020 mi zde byla provedena operace křečových žil a i když mám z lékařských zákroků mírně řečeno respekt, tady jsem prostě neměla žádné obavy. Od prvního vyšetření milý a zároveň profi přístup a při samotné operaci jsem necítila žádnou bolest. A navíc ta supr muzika při zákroku :-)! Rekonvalescence bez bolesti, bez problémů, jakoby vlastně ani žádná nebyla. Jeste jednou velký dík!

Štěpánka V.
pondělí, 9. listopadu 2020, 18:41

I já bych využila tento prostor k poděkování týmu MUDr. Henzla a Ing. Henzlové za příkladnou péči a bezchybně provedené operace křečových žil. Operace i rekonvalescence proběhla bez nejmenších problémů. Musím vyzdvihnout profesionalitu a lidský přístup k pacientům. ART&VEN - děkuji a mohu jenom doporučit!

Ilona
středa, 5. srpna 2020, 13:34

Tímto bych chtěla poděkovat lékařskému týmu u kterého jsem absolvovala operaci křečových žil.. především panu MUDr. Henzlovi, který je vážně profík.. Samotná operace proběhla téměř bez bolesti a rekonvalescence? Ani člověk neví, že na nějakém zákroku byl..bolest minimální, skoro žádná..jen pár modřin na noze, které postupem dnů mizí.. Velké díky patří i paní Henzlove.. která je milá a ochotná nejen po telefonu, ale i během zákroku.. Takže veškeré obavy a strach brzo opadnou.. Čeká mě operace ještě druhé nohy, a už teď vím, že se není čeho bát.. Kliniku ART&VEN vřele doporučuji..

Jaroslava K.
neděle, 18. listopadu 2018, 20:10

Ráda bych poděkovala za provedenou operaci, lidský přístup a vstřícnost MUDr. Henzlovi, paní Henzlové a stále usměvavé sestřičce Z. Škvařilové. Děkuji a přeji vše dobré!

Petr Jaroš
středa, 19. září 2018, 20:51

Chtěl bych moc poděkovat,byl jsem na krečových žilach s oběma nohama,profesionalni práce a pristup jsou prostě nejlepší.

Hana Kovářová
sobota, 24. března 2018, 12:39

Dobrý den, 16. března jsem absolvovala na zdejší klinice operaci křečových žil. Už při moji první návštěvě, což bylo vstupní vyšetření, na mě dýchla příjemná rodinná atmosféra, krásné, čisté prostředí. Samozdřejmostí je i velká profesionalita, lidský a empatický přístup k pacientovi, vysvětlení všeho potřebného, obrovská vstřícnost. Mohu říci, že s takovým jednáním jsem se ještě nesetkala. Díky panu MUDr Henzlovi, usměvavé manželce paní Henzlové i příjemné sestřičce Jiříkové. Určitě tuto kliniku doporučuji a nashledanou příští rok, kdy mě čeká operace druhé nohy. Kovářová

Spektrum zákroků

Chci se objednat

OFA

VYŠETŘENÍ ZNAMÉNEK

objednejte na tel. 606 285 110