Reakce klientů

Vážení pacienti, v případě že byste chtěli sdělit Vaše pocity spojené s péčí v naší ambulanci, můžete tak učinit - a to tak, že napíšete na náš email henzl@artven.cz, na nezávislý web. http://www.znamylekar.cz/martin-henzl/chirurg/havlickuv-brod nebo použijte formulář na této stránce.

Dada
sobota, 4. září 2021, 11:27

Před 3 měsíci jsem podstoupila operaci nevzhledných a rozsáhlých křečových žil u MUDr. Martina Henzla a můj manžel operaci tříselné kýly- obojí v lokální anestezii. O existenci pana doktora vím už cca 17 let, a protože jsem na něj slyšela samá pozitiva, svěřili jsme se s manželem do jeho péče a nelitujeme. Obě operace problěhly bezbolestně a bez problémů. Po operaci kýly měl manžel bolesti asi 4 dny, ty by ale byly po každém chirurgickém zákroku. Možné komplikace, které mohly nastat, nenastaly, a to díky přístupu, profesionalitě a preciznosti odborníka cevního chirurga na svém místě. Modřiny a jizvy postupně mizí. Vážený pane doktore, velice děkujeme Vám, Vaší paní a celému sehranému týmu a přejeme Vám všem pevné zdraví, nekomplikované a spokojené pacienty. Také velké poděkování MUDr. Škurlové. S pozdravem spokojení klienti, Dagmar a Zdeněk Dufkovi z Jihlavy

Hana Kratochvílová, Třešť
pátek, 11. června 2021, 12:44

V ambulanci jsem absolvovala operaci křečových žil na noze. Zákrok proběhl s minimální bolestí, hojení bylo bezproblémové a návrat do práce za několik dní. Za takovýto hladký průběh vděčím a mnohokrát děkuji p. dr. Henzlovi a celému skvělému kolektivu ambulance. Vládne zde profesionalita, lidskost, vstřícnost, úsměv a pohoda. Jsem ráda, že jsem se svěřila do péče tohoto pracoviště.

Jaroslava Hurtová Ledeč nad Sázavou
pátek, 19. března 2021, 17:14

Znovu chci velmi poděkovat touto cestou panu MUDr. Henzlovi. V pátek 5.3. jsem podstoupila operaci křečových žil na levé noze a opět vše proběhlo skvěle. Pravá noha je krásně zahojena a úžasné je, že obě nohy mám odoperovány během dvou měsíců. Prostě jedním slovem paráda! :) Také velké dík sestřičce Lence Laštovičkové a vždy usměvavé Ing. Martině Henzlové :)

Jitka Vrbová
pátek, 12. února 2021, 14:50

Chtěla bych touto cestou poděkovat celému týmu pana doktora Henzla, jeho sympatické ženě Ing. Henzlové a sestřičce v té nejhezčí operační čepici s žabičkami😁, které na mě po celou dobu zakroku dohlíželi 👍 Operaci žil na pravé noze mám za sebou a mohu jen doporučit. Super přístup a hlavně bezbolestná operace. Určitě vyzkoušejte, nebudete litovat 👍

Eva K., Pelhřimov
neděle, 31. ledna 2021, 11:23

Po operaci křečových žil jsem byla velmi spokojená a odcházela jsem s úsměvem. Počáteční obavy byly naprosto zbytečné. V ART&VEN jsem absolvovala drobné zákroky i v minulosti a vždy naprostá spokojenost. Děkuji panu MUDr. Martinovi Jandovi a Ing. Martině Henzlové a celému týmu za velmi pečlivý přístup.

Jaroslava Hurtová Ledeč nad Sázavou
neděle, 10. ledna 2021, 20:49

Také se připojím s velkým díkem panu MUDr. Martinu Henzlovi a jeho skvělému týmu. V pátek 8.1. jsem podstoupila operaci pravé nohy s křečovými žílami a vše dopadlo na výbornou. Čeká mě stejný zákrok i na druhé noze a vím, že se nemám čeho obávat. Ještě jednou velké DĚKUJI :)

Marcela Kubíčková
pátek, 1. ledna 2021, 20:40

Děkuji panu doktorovi Henzlovi a celému jeho týmu za příjemné jednání a profesionální přístup. 18. prosince 2020 mi zde byla provedena operace křečových žil a i když mám z lékařských zákroků mírně řečeno respekt, tady jsem prostě neměla žádné obavy. Od prvního vyšetření milý a zároveň profi přístup a při samotné operaci jsem necítila žádnou bolest. A navíc ta supr muzika při zákroku :-)! Rekonvalescence bez bolesti, bez problémů, jakoby vlastně ani žádná nebyla. Jeste jednou velký dík!

Štěpánka V.
pondělí, 9. listopadu 2020, 18:41

I já bych využila tento prostor k poděkování týmu MUDr. Henzla a Ing. Henzlové za příkladnou péči a bezchybně provedené operace křečových žil. Operace i rekonvalescence proběhla bez nejmenších problémů. Musím vyzdvihnout profesionalitu a lidský přístup k pacientům. ART&VEN - děkuji a mohu jenom doporučit!

Ilona
středa, 5. srpna 2020, 13:34

Tímto bych chtěla poděkovat lékařskému týmu u kterého jsem absolvovala operaci křečových žil.. především panu MUDr. Henzlovi, který je vážně profík.. Samotná operace proběhla téměř bez bolesti a rekonvalescence? Ani člověk neví, že na nějakém zákroku byl..bolest minimální, skoro žádná..jen pár modřin na noze, které postupem dnů mizí.. Velké díky patří i paní Henzlove.. která je milá a ochotná nejen po telefonu, ale i během zákroku.. Takže veškeré obavy a strach brzo opadnou.. Čeká mě operace ještě druhé nohy, a už teď vím, že se není čeho bát.. Kliniku ART&VEN vřele doporučuji..

Jaroslava K.
neděle, 18. listopadu 2018, 20:10

Ráda bych poděkovala za provedenou operaci, lidský přístup a vstřícnost MUDr. Henzlovi, paní Henzlové a stále usměvavé sestřičce Z. Škvařilové. Děkuji a přeji vše dobré!

Petr Jaroš
středa, 19. září 2018, 20:51

Chtěl bych moc poděkovat,byl jsem na krečových žilach s oběma nohama,profesionalni práce a pristup jsou prostě nejlepší.

Hana Kovářová
sobota, 24. března 2018, 12:39

Dobrý den, 16. března jsem absolvovala na zdejší klinice operaci křečových žil. Už při moji první návštěvě, což bylo vstupní vyšetření, na mě dýchla příjemná rodinná atmosféra, krásné, čisté prostředí. Samozdřejmostí je i velká profesionalita, lidský a empatický přístup k pacientovi, vysvětlení všeho potřebného, obrovská vstřícnost. Mohu říci, že s takovým jednáním jsem se ještě nesetkala. Díky panu MUDr Henzlovi, usměvavé manželce paní Henzlové i příjemné sestřičce Jiříkové. Určitě tuto kliniku doporučuji a nashledanou příští rok, kdy mě čeká operace druhé nohy. Kovářová

Honza K z Bíliny
středa, 14. února 2018, 19:39

Dobrý den. Byl jsem na laserové operaci horních očních víček. Chtěl bych tímto pochválit a poděkovat za profesionální přístup dr Štěpánkové a kolektivu. Zákrok proběhl bezbolestně bez žádných modřin a jiných nepříjemných následků. Po týdnu mi byly vyndány stehy s velice viditelným výsledkem. V ambulanci dr Henzla je velice příjemné a čisté prostředí s výborným kolektivem a dokonce s podávanou chutnou kávou a se sladkým pokušením od sestřičky Martiny. Přeji další spokojené pacienty.

Hezinovi Jihlava
pondělí, 1. ledna 2018, 13:52

Přejeme celému lékařskému týmu do roku 2018 hodně zdraví, štěstí a pohody. Děkujeme panu MUDr. Martinovi Jandovi a sestřičkám Jiříkové a Plodíkové za perfektně provedené operace křečových žil a velikou podporu před operací. Milý pane doktore, přejeme Vám hodně spokojených klientů, jako jsme my. Moc a moc veliké díky vám všem

Zlata Veškrnová
úterý, 26. září 2017, 12:10

Mnohokrát děkuji p. MUDr. Henzlovi a jeho kolektivu sestřiček za operaci žil, která proběhla pod jeho vedením bez sebemenších problémů a bez bolesti. Opravdu tak erudovaného lékaře, jakým je p. MUDr. Henzl a skvělý profesionální přístup všech mohu dalším pacientům jen doporučit. Jsem nadmíru spokojená a ještě jednou srdečně děkuji.

Jana Blažková
pátek, 28. července 2017, 20:50

Nemá cenu opakovat všechna ta předchozí superlatívní hodnocení, se kterými plně souhlasím. Stačí, když řeknu děkuji, děkuji a ještě jednou děkuji pane doktore! Jste skvělý tým, který odvádí perfektní práci!!!

Eva Štolbová Kaliště
úterý, 9. května 2017, 22:21

Tímto bych chtěla ještě jednou poděkovat panu doktoru MUDr Henzlovi a jeho týmu za velmi lidský přístup a perfektně provedenou operaci křečových žil. Vše mi bylo srozumitelně vysvětleno jak průběh tak i pooperační stav. Při operaci se mnou MUDr Henzl komunikoval a neustále se dotazoval jak se cítím. Bolest byla minimální a z ordinace jsem odcházela "po svých".Po třech dnech mě čekala kontrola a i při ní proběhlo vše v pořádku. Čekala jsem necelý rok než na zákrok půjdu a častokrát zvažovala zda to nevzdám. Jsem v důchodu a tak i finanční stránka pro mě byla důvodem k rozvahám, ale nakonec jsem se rozhodla zákrok podstoupit, protože zdraví mám na prvním místě a můžu říct, že nelituji. Proto mohu všem kliniku MUDr Henzla jen a jen doporučit.

Lenka L.
pátek, 2. prosince 2016, 11:19

Chtěla jsem jít na operaci třiselné kýly bez narkózy, kterou nikde neposkytovali, až jsem na internetu našla ART&VEN pana Doktora Henzla. S přístupem pana doktora jsem byla velice spokojená již během první návštěvy, má profesionální a zároveň lidský přístup k pacientovi. V den operace mi pan doktor vše znovu pečlivě vysvětlil. Operace probíhala v lokálním umrtvení, kdy nebylo témeř nic cítit. Rána se rychle hojila a už první den po operaci jsem byla schopna normálně chodit. Nyní po operaci mám téměř neviditelnou jizvu. Chtěla bych tímto moc poděkovat panu doktoru Henzlovi, jeho manželce a sestřičce za profesionálně a pečlivě odvedenou práci při operaci tříselné kýly, včetně pooperační péče. Velice mě potěšil milý přístup k pacientovi a rodinná atmosféra. Všem doporučuji!!!

Petra A. Skotsko
středa, 13. července 2016, 23:55

Všem kteří právě čtou ty to příspěvky bych chtěla vřele doporučit tuto kliniku. Pana Mudr. Henzla jsem už navštívila v prosinci 2015 na odstranění metličkových varixů.Už tehdy jsem byla velice spokojena jak s přístupem tak i následným výsledkem. Po té jsme se domluvili na termin pro odstranění žil speciálním háčkem, což už mám za s sebou. Nožka se hojí velice dobře už jen kontrola a ještě doodstranění metliček. Předoperační informace mi zdělila paní Ing. Henzlová, velice příjemná už po telefonu, tak díky tomu mě velice uklidnila. V den operace mi pan MUDr. Henzl přesně vysvětlil co se bude dít během zákroku, dále zodpověděl na mé otazky a to už strach ze zákroku ze mne naprosto spadl. Tímto bych chtěla velice poděkovat panu MUDr. Henzlovi, jeho manželce a asitentkám za skvělou práci.

Marcela Rumlová, Perknov
pondělí, 20. června 2016, 14:48

Děkuji MUDr. Henzlovi, jeho manželce a asistentce paní Plodíkové za skvělou práci při operaci křečových žil. Vše probíhalo v příjemné atmosféře a téměř bezbolestně. Během několika dnů (při dodržování všech pokynů) jsem zvládla veškeré aktivity. Všem, kteří mají "křečáky", zákrok vřele doporučuji. Ještě jednou mnohokrát děkuji. M.Rumlová

Spektrum zákroků

Chci se objednat

OFA

© 2021 ART&VEN | Administrace | Mapa stránek
webdesign: Crespo, s.r.o.

Je čas na dárkové poukazy!

Info na tel.
606 285 110