O nás

Jsme nestátní zdravotnické zařízení, které se specializuje na ambulantní operace křečových žil. Cílem naší práce je provést operaci ambulantně, tak aby pacient mohl po operaci končetinu ihned zatěžovat a omezit rekonvalescenci na co nejkratší dobu, která se pohybuje od 0 do 14 dnů.

Operace jsou prováděny v lokální anestezii, která zajistí šetrnost výkonu, umožní okamžitou chůzi po operaci a sníží riziko operačních komplikací. Neméně důležitou součástí každé operace je co nejlepší kosmetický výsledek. Při našich operacích používáme nejmodernější metody v léčbě křečových žil, jako je radiofrekvenční ablace - VNUS Closure system, laserové operace - EVLT, používání speciálního háčku. Díky používaným technikám je bolestivost po zákroku minimální.
Naše zařízení funguje od 1.1. 2006.

Během této doby jsme rozšířili spektrum zákroku na křečových žilách a ošetřujeme také jemné žilky / metličky, rozpraskané žilky / na dolních končetinách, břiše, hrudníku a v obličeji. K těmto zákrokům používáme jeden z nejefektivnějších, výkonných laserů firmy CANDELA, USA - GentleYAG. Zákrok je také ambulantní, po kterém není nutná žádná pracovní neschopnost.

Díky tomuto laseru provádíme také trvalé odstranění nežádoucího ochlupení na těle / nejčastěji horní ret, brada, podpaží, bikini line, dolní končetiny / a neinvazivní omlazení pleti obličeje, krku, dekoltu.
Naše ambulance funguje také jako cévní poradna pro onemocnění tepen a žil.

Vše okolo nás se vyvíjí. Ani my nechceme zůstat pozadu a proto se snažíme nejen zlepšovat naše zákroky, ale i rozšiřovat spektrum ambulantních zákroků. V druhé polovině roku 2012 jsme začali provádět ambulantní operace kýl. Ke sklonku roku 2012 se rozrostl náš laserový park o CO2 laser SmartXIDE 2. Jde o špičkový italský laser firmy DEKA, kterým odstraňujeme kožní znaménka , výrůstky. Tento laser slouží také k invazivnímu omlazovaná pokožky , redukci vrásek a jizev po akné. Nově jsme otevřeli kožní poradnu před laserovými zákroky, kterou vede MUDr. Petra Škurlová. Ambulantními operacemi kýl se také zabývá MUDr. Jaroslav Bělehrádek.

ART&VEN - interiér

Spektrum zákroků

Chci se objednat

OFA

Je čas na dárkové poukazy!

Info na tel.
606 285 110