Technické vybavení

Candela Candela GentleYAG 
 V současnosti jde o jeden z nejvýkonnějších laserů na trhu, který efektivně ošetřuje jemné žilky / metličky, rozpraskané žilky / na dolních končetinách, obličeji a v jiných dalších lokalitách na těle. Tento typ laseru je určen k trvalému odstraňování nežádoucího ochlupení na těle, nejčastěji horní ret, brada, podpaží, bikini line, dolní končetiny, pseudofolliculitis barbae. Vlnová délka 1064 nm umožňuje používat laser u všech fototypů pleti a také na opálenou pokožku.
Laser umožňuje i neinvazivní omlazení pleti a vypnutí vrásek v obličeji, na krku a v oblasti dekoltu, po kterém není nutná žádná doba rekonvalescence a neschopnosti. Laser má zabudovaný unikátní sytém chlazení DCD - dynamic cooling device, který zchladí pokožku před každým laserovým impulsem a tak chrání pokožku a zajišťuje komfort pacienta.

Prohlášení o shodě
Certifikát o zaškolení
   
SmartXide V2 SMARTXIDE 2 DOT/RF DEKA Italy
Jde o CO 2 laser o vlnové délce 10600nm. Používá se v dermatochirurgii k odstraňování kožních výrůstků a znamének. Dále je jeho využití v estetické medicíně. Laser slouží k invazivnímu omlazení pokožky, redukci vrásek a jizev po akné. Jde o první CO 2 laser , který umožňuje kombinovat laserové ošetření s ošetřením radiofrekvenční energii. Tato kombinace redukuje otok a zčervenání po ošetření, urychluje hojení a zlepšuje výsledky zákroků.
   
Diodový laser DIOMED D15 Diodový laser D-PLUS
Jde o laser, který se používá k laserovému ošetření kmenové žíly na stehně a bérci. Laser působí uvnitř ošetřované žíly a zajistí její uzávěr a zaniknutí. Laser má vlnovou délku 980 nm.

Prohlášení o shodě
Certifikát o zaškolení
   
Radiofrekvenční generátor VNUS - Closure system Radiofrekvenční generátor VNUS - Closure system
Jde o generátor radiofrekvenční energie, která je na konci speciálního katetru přeměňována na teplo a slouží k tepelné, endoluminální / uvnitř žíly / destrukci kmenové žíly na stehně a lýtku či k destrukci spojovacích žil. Jde o velmi efektivní a miniinvazivní metodu, která je ideální pro ambulantní operace křečových žil.

Prohlášení o shodě
Certifikát o zaškolení
   
  LightSheer DUET LUMENIS
Laser Light Sheer patří ke zlatým standardům v laserových epilacích. Jde o diodový laser s vlnovou délkou 800 nm. Nově má tento laser hlavici, kterou se dramaticky zvětšila ošetřovaná plocha na velikost 22x35mm. Tím se značně zrychlil čas laserového ošetření. Laserová hlavice vyžívá technologii podtlaku, což umožňuje podstatně snížit energii laserové epilace a tak se stává zákrok bezbolestný. Hodí se k ošetření velkých ploch jako je hrudník, záda , končetiny.


Spektrum zákroků

Chci se objednat

OFA

Je čas na dárkové poukazy!

Info na tel.
606 285 110