Laserové operace křečových žil

Laserové ošetření křečových žil patří v dnešní době k moderním metodám, které doplňují současné spektrum léčby křečových žil. Principem zákroku je tepelná kontrakce a uzavření rozšířené kmenové žíly na stehně či lýtku. Laserové záření je emitováno laserovým generátorem a převáděno dovnitř rozšířené žíly pomocí laserového vlákna. Laserová energie je převáděna na teplo, které působí na vnitřní výstelku žíly a tím dojde k jejímu uzavření.

Výhodou laserového ošetření je možnost ambulantního provedení, výkon lze provést v lokálním umrtvení bez narkózy nebo míšní anestezie. Minimální nebo žádná doba pracovní neschopnosti. Lze vhodně doplnit s chirurgickým ošetřením rozšířených křečových žil v třísle a podkolenní a také lze kombinovat s odstraněním křečových žil speciálním háčkem.

Další výhodou je vznik menšího krevního výronu v okolí laserem ošetřené žíly oproti klasické operaci. Jde o záchovný zákrok, kdy se laserem ošetří pouze patologicky rozšířené žilní kmeny, proto i možnost poranění povrchových nervových vláken je minimální.

Laserové operace - lýtko

Spektrum zákroků

Chci se objednat

OFA

VYŠETŘENÍ ZNAMÉNEK

objednejte na tel. 606 285 110